Jak začít s Docare

Docare je platforma, určená v první řadě k výměně dokladů mezi podnikatelem a jeho účetní.

Jste podnikatel?

Jako podnikatel se musíte domluvit se svou účetní na způsobu předávání účetních dokladů. Některé účetní firmy chtějí předávat doklady „z ruky do ruky“ třeba jednou za měsíc. Jiné po Vás budou chtít posílat skenované doklady emailem. Další upřednostňuje cloudové uložiště (třeba OneDrive) a také se můžete setkat s účetními firmami, které mají své vlastní řešení.

My, v Docare, Vám nabízíme předávání dokladů mezi Vámi a Vaší účetní elektronicky, pomocí jednotné platformy. V rámci této platformy máte k dispozici mobilní aplikaci COUREER, která Vám umožní každý doklad naskenovat a ihned předat Vaší účetní. Už nikdy doklad neztratíte. Navíc, všechny doklady zpětně najdete na jednom místě, můžete v nich vyhledávat, nebo máte možnost nad jednotlivými doklady se svou účetní diskutovat.

Přišel Vám doklad emailem? Pak ho jednoduše přepošlete na Vaši jedinečnou emailovou adresu, kterou získá každý podnikatelský subjekt zdarma při registraci. Náš systém tento email zpracuje a přílohy předá Vaší účetní. Vy se již o nic dalšího nemusíte starat.

Chcete předávat doklady systémem Docare? Kontaktujte Vaši účetní a řekněte jí o našem systému. Můžete ho společně testovat po dobu tří měsíců zcela zdarma. Ovšem je to právě Vaše účetní, kdo musí udělat ten první krok a systém si nainstalovat. Následně Vás, jako svůj podnikatelský subjekt, přizve k předávání dokladů pomocí pozvánky v aplikaci PORTEER.

Jste účetní?

Téměř každá účetní nám potvrdila, že existuje přesně tolik způsobů předávání dokladů, kolik existuje podnikatelů a dost možná ještě víc. S Docare budete dostávat všechny doklady od všech Vašich podnikatelů a firem jednotným způsobem a pomocí jednoho komunikačního kanálu.

Naše aplikace Vám navíc pomohou s rychlejší a snadnější orientací na dokladu a to díky zvýraznění nejdůležitějších hodnot na dokladu. Vždy máte jasný přehled o tom, který doklad je již zpracovaný a který na Vaše zpracování teprve čeká. Pokud Vám vyhovuje práce s papírem, můžete si všechny doklady nechat hromadně vytisknout. Samozřejmostí je možnost stažení originálu, vloženého do systému. Diskuze nad dokladem? Není nic snazšího. Každý doklad je podroben automatickému zpracování, díky kterému si můžete kdykoliv doklady vyhledat i podle textu, který obsahoval. Vyhledání dokladu například kvůli reklamaci pro Vás bude záležitost na pár kliknutí.

Chcete si vyzkoušet tento nový a moderní způsob předávání dokladů a to až na dobu 3 měsíců zdarma a bez jakýchkoliv závazků? Stáhněte si a nainstalujte aplikaci PORTEER pro operační systém Windows. Prostřednictvím této aplikace budete mít po Vaší registraci možnost přizvat Vámi spravované subjekty a předávat si doklady tímto moderním systémem.

Děkujeme, že jste věnovali Váš čas přečtení tohoto textu. Připravili jsme pro Vás také stručného průvodce systémem Docare, abychom Vám pomohli s úvodní orientací v našich aplikacích. Samozřejmě můžete kdykoliv kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde Vaše dotazy také rádi zodpovíme. Věříme že, díky našemu systému, pro Vás bude předávání dokladů mnohem příjemnější záležitostí než doposud. A to ať jste podnikatel nebo účetní.

Budeme se těšit na spolupráci a přejeme Vám příjemný den.